Budujeme zázemí a oceníme každý příspěvek na novou JURTU

V září 2018 chceme otevřít lesní školku jako školku registrovanou u MŠMT, aby do ní mohli docházet i předškoláci, kteří mají podle nového zákona školku povinnou. Registrací získáme normativy jako všechny MŠ, což nám umožní důstojně zaměstnat kvalifikované pedagogy a snížit náklady rodičům dětí.

Na školku chceme navázat přírodní základní školou, aby měly děti nejen z lesních školek v Olomouci možnost se dál vzdělávat v přírodě, na čistém vzduchu a mít dostatek pohybu.

Potřebujeme proto koupit jurtu, abychom splnili zákonem dané zázemí pro lesní školku.

jurta 9 metrů / obytná plocha 64 m2

Chceme, aby využití této jurty mělo smysl!    

Jurta bude přes týden sloužit pro děti ze školky. Zároveň  jako prostor pro společné projekty dětí ze školky a školy, protože se tam všichni pohodlně vejdou. Škola a školka tak můžou být v úzkém kontaktu.

Večer a o víkendech můžete příjít na zajímavý seminář, kurz nebo akci pro rodiny s dětmi. Odpoledne tu pro děti budou pohybové a vzdělávací kroužky, abyste si vy-rodiče, mohli jít bez výčitek zasportovat sami. O prázdninách bude sloužit pro příměstské tábory.

Pracujete na zajímavém projektu a chcete ho tvořit v inspirativním prostředí? Chcete sami nabídnout nějaký kurz? Chcete oslavit výjimečnou událost s těmi nejbližšími v příjemném prostoru se zahradou? I pro taková setkání bude tato jurta a zahrada otevřená.

Zkrátka využití této jurty bude mít smysl!  

Jurta vyrobená v ČR o průměru 9m, určená pro užívání i v zimě vychází v základní výbavě (střešní okno, dveře, izolovaná podlaha, zateplené stěny) na cca 650 000,-  včetně DPH. Jurta vyrobená v ČR je sice dražší než dovozená z Mongolska. Má však delší životnost, protože je vyrobená z materiálu, který je vhodný pro naše podnebí, zejména vlhkost.

Podívejte se na naší nabídku odměn a udělejte radost nám, sobě či někomu blízkému k narozeninám.