Ešopík pro školku

Celý Tvůj příspěvek jde na nové zázemí! Žádné poplatky ani procenta třetí straně. Nabízíme Ti 4 možnosti, vyber si tu Tvému  nejbližší!

  1. Fandíš nám a chceš nám poslat pár peněz na pomoc Micce? Děkujeme! A proč Micce? Mrkni na naše video a pošli ho dál. Děkujeme Ti!
  2. Chceš netradiční dárek s přidanou hodnotou? Vyber si dole na stránce z nabízených možností. Snažíme se nabídnout opravdu výjimečné záležitosti. Postupně budeme přidávat nové a mazat vyčerpané. Děkujeme!
  3. Nakupuj přes www.givt.cz , kde si jako oblíbenou organizaci zvolíš náš spolek Sofisa. Procenta z Tvého nákupu půjdou totiž školce a Ty nezaplatíš ani korunu. I homeopatické množství má svou sílu 🙂
  4.  Věříme, že věcí už bylo vyrobeno nadbytek a nechceme zbytečně pořizovat nové, když se na ně určitě u někoho doma či ve firmě jen práší. Věnujte nám je 🙂 
    • dětské matrace,  židličky a povlečení, zdravotně nezávadné  hračky, kola, odrážedla, zahradní náčiní, hasící přístroj, papíry, kreativní materiál

Micka patří ven!

Souzníte s konceptem lesních školek a s tím, že rodiče mají mít volbu, kam umístit své dítě? Podpořte nás. Čím víc lesních školek dostane razítko, tím dříve se stanou normou a budou vnímané rovnocenně. Přispějte jakoukoliv částkou, děkujeme!

Fandím Vám, posílám pár stovek

Jméno pro JURTU!

Dejte název naší jurtě a my ho s patřičnou důstojností a rituálně vyvěsímě na dřevěné desce nad jejím vchodem, aby ho viděl každý, kdo do jurty zavítá! Na památku Vám zašleme video jako poděkování.

To CHCI! Posílám 5000,- přímo do školky 

Terapie tmou 2/2

Vypněte okolní svět a vydejte se na 7 dní do tmy! Terapie tmou je velice stará metoda sebepoznání, vycházející z původní tradice yangtik. Praktikovali ji mniši v Tibetu a zůstávali ve tmě až 7 týdnů. Na cestě Vás budou provázet Lenka s Tomášem. Zkušenosti Tomášových klientů a více informací o této technice si můžete přečíst zde:https://www.lecba-tmou.cz/category/zkusenosti-praktikujicich/

To CHCI! Posílám 5000,- školce 

Zvoník u Matky Boží

Vyzkoušejte si, jaké to je být zvoníkem a odbijte nic netušícím spoluobčanům pravé poledne. Osobně rozezníte zvony v nejvýznamnější sakrální stavbě v Praze. Zavítáte do běžně nepřístupných míst.

To CHCI,  posílám do školky 1200,-

Pestrý zážitkový den na farmě

Na malé rodinné farmě u Turnova můžete zažít parádní kontakt s jarem! Rozplývat se nad jehňátky, kůzlátky či selátky. Podojit si kozu, ostříhat si ovci, vyhřebelcovat koně, všechny pořádně nakrmit, obstarat a pokud příroda dovolí, tak může dojít aj na výrobu vlastního sýra. Na závěr dne se na tu jarní krásu můžete podívat z výšky sedla s odbornou instruktáží a projet se na koni. Vezměte s sebou i svoje „mládě“, ať u toho může být s Vámi!

To CHCI,  posílám do školky 2000,-

Zdravé recepty inspirované přírodou

Možná si ani neuvědomujete, že spousta rostlin, které rostou ve vašem okolí je jedlých. Většinu z nich můžete běžně najít na své zahrádce nebo při procházce v přírodě. Děti z lesních školek sbírají nejen houby, ale i kopřivy, sedmikrásky nebo medvědí česnek. Zkuste si uvařit podle receptů z divoké kuchařky, kterou vám pošleme v PDF na váš email. Třeba vás to inspiruje vyrazit do přírody!

To CHCI,  posílám do školky 400,-

 Zahradní párty

Půjčíme Vám zahradu, gril, jurtu a můžete oslavovat radost ze života, svatbu či narozeniny … Pomůžeme Vám s přípravou. Max. pro 20 lidí.

To CHCI! Posílám 20 000,- školce na JURTU

Relaxace přírodou

Zaposlouchejte se do zvuků v lese a odpočiňte si!
V dnešní rychlé, hlasité době, kdy často nemáte možnost vyrazit během dne do lesa Vám posíláme zvuky z našeho lesa. Zaposlouchejte se do nahrávky, zavřete oči a odpočívejte. Příval nové energie ve vás na sebe nenechá dlouho čekat.

„Sejdi někdy z vyšlapané cesty a ponoř se do lesa. Určitě najdeš něco, co jsi nikdy předtím neviděl“ A.G. Bell

To CHCI,  posílám do školky 300,-

Krkavčí matka s podpisem

Veronika Hurdová je známá blogerka a autorka čtivých knížek. Poslechnout si ji můžete zde: https://video.aktualne.cz/dvtv/smrt-manzela-zvladnout-jde-sahla-jsem-si-hodne-hluboko-ale-h/r~829490e2e30e11e6b87d0025900fea04/? Na konci března vylosujeme 1 jednoho z vás a pošleme Vám knížku s věnováním od Veroniky.

To CHCI,  posílám do školky 400,-

Eko bloček s tužkou

Pro vás nebo jako vánoční dárek?
V obou případech vám tužka a bloček z recyklovaného papíru a k tomu poděkování od nás bude připomínat, že jste přispěli na smysluplnou věc. Poštovné je v ceně.

To CHCI,  posílám do školky 400,-

S dětmi ven a za pohádkou

Sbalte děti a vyražte společně s námi ven! Půjdeme na výlet a k ťapání nás bude motivovat interaktivní dobrodružná pohádka. Olomouc a okolí. Vyhraďte si tak 3 hoďky. Termíny si domluvíme po skončení projektu.

To CHCI,  posílám do školky 600,- 

Jantarové korálky 6/6

Na Baltu posbírané, mořem ošlehané, vlastnoručně navázané jantarové korálky na bolavé zoubky nebo jen tak pro radost!
Poštovné v ceně.

To CHCI,  posílám do školky 600,-

Vyhlídkový let PLACHŤÁKEM 

Plesá Vám srdce, když nad vámi v tichosti plachtí kluzák? Splňte si svůj dětský sen. Pilot kluzáku Vás dostane do vzduchu vyvlečením za motorovým letounem. Ve výšce cca 500m se pak odpojí a vy si můžete vychutnat klouzání vzduchem a kochat se výhledy. Let absolvujete v kluzáku L-23.

To CHCI! Posílám 5000,-

Pytlíky na ovoce a zeleninu – 3ks

Nakupujte s dobrým pocitem!

1)Šetříte tím přírodu
2)Domů se vrátíte bez zbytečných plastových sáčku, které už se vám beztak ani nevejdou do šuplíku.
3) Hrušky nebo mrkev se u pokladny nerozkutálí, protože pytlík neroztrhnou 🙂
4)Vydrží vám léta
5) Ukážete, že máte přehled a jdete s dobou 🙂
6) Může to být praktický vánoční dárek pro vaše blízké

To CHCI,  posílám do školky 1000,- na JURTU

Knížka Bajka o kočce a státu

Plnobarevná kopie knížky z videa s autorským podpisem a věnováním, 23 obrázkových stran. Vyráběné s radostí z tvoření. Příběh pro děti si můžete vymyslet vlastní 🙂

To CHCI,  posílám do školky 1 000,-

Adoptuj STROM 

Máme na zahradě letité borovice a nově jsme vysázeli malé stromky borovice. Adoptujte strom, myslete na něj a posílejte mu energii na dálku, ať se mu u nás dobře roste. Umístíme na něj cedulku s vaším jménem a pošleme vám fotku s poděkováním.

To CHCI,  posílám do školky 1000,-

Canisterapie pro děti v Olomouci

… protože “ Pes je lékařem lidské duše.”
Profesionální terapeutka a zkušený pejsek vytvoří program pro vaše dítko na principu hry se psem. Bude to pohlazení pro dětskou duši, protože vycvičený pejsek předává svou pozitivní energii na člověka. Pro děti ve věku 5 – 12 let, v Olomouci.

To CHCI,  posílám do školky 1000,-

Se senátorem J. Růžičkou do senátu

Komentovaná prohlídka senátu s přidanou hodnotou aneb co Ti ve škole neřekli a v televizi neuvidíš. Průvodcem Ti bude senátor Jiří Růžička – letitý ředitel Keplerova gymnázia v Praze, konzultant projektu Zdravá Šestka a též spoluautor projektu Hnutí GO! Na závěr Tě čeká i překvapení. Termín si domluvíme po skončení projektu.

To CHCI,  posílám do školky 1000,-

Noc v jurtě

Chcete spát pod střechou, v kruhovém stanu a přitom vidět hvězdy nad hlavou? Přijeďte strávit noc v jurtě! Jeden, dva či rodina, v jurtě bude čurina.

To CHCI,  posílám do školky 1200,- na JURTU

Na koni do přírody ve dvou

Projeďte se na koni se zkušeným průvodcem a kochejte se krajinou z výšky sedla v Liberci nebo Olomouci. Hodinová projíždka zahrnuje instruktáž se zkušenou průvodkyni.
Termín si s námi prosím domluvíte po skončení projektu.
To CHCI,  posílám do školky 1200,-

Jako Rychlé šípy podzemím Prahy

Jako Rychlé šípy prolezete podzemím Prahy a budete se na nic netušící Pražany dívat z pod kanálové mříže. Čekají vás asi 4 km chodeb a kanálů. Zkušeným průvodcem je Emil Hačiřík ze Stínadel a návštěva je na vlastní nebezpečí. Termín si domluvíme po skončení projektu

To CHCI,  posílám do školky 1200,- 

Sportovní lezení pro 2 osoby

Zkušený horolezec vás uvede do světa lezení na umělých stěnách.
Nejprve vás seznámí s teorií, tedy se vším, co s lezením (nejen) na stěnách souvisí: zásady bezpečnosti, lezecké techniky, jak správně jistit sebe i ostatní a jak slaňovat. Obujete do speciálních lezeckých bot, navážete se na lano a cesta nahoru (a dolů) může začít. Pokud už zkušenosti máte, tak budeme společně posouvat vaši lezeckou výkonnost a techniku tím správným směrem. Místo dle výběru – Praha, Hradec Králové, Liberec, Olomouc.

To CHCI,  posílám do školky 1200,-

Den na skalách

Láká vás strávit pohodový den mezi skalami, kochat se slunkem a cinkáním karabin a sem tam si na nějakou skálu vylézt? Žádné speciální znalosti netřeba, vše potřebné se dozvíte na místě. Seznámíme vás se základy lezení, jištění a slaňování. Na závěr si společně něco upečeme a oslavíme výkony. Děti vezměte klidně s sebou 🙂 Termín si domluvíme na teplý slunečný den.

To CHCI,  posílám do školky 2 000,-

Bagristou na zkoušku 6/6

Chcete si splnit dětské přání?Zasedněte do bagru, chopte se ovládací páky rypadla a udělejte si svou díru do země! Hrabejte, kopejte, bagrujte… Zkušený bagrista vás seznámí s bagrem, dostanete krátkou instruktáž k ovládání bagru a rypadla a pak už je to na vás! Bagrovat budete v Olomouci, termín si domluvíme.
To CHCI,  posílám do školky 3500,-

Firemní teambuilding

Máme letité zkušenosti, dobré reference a spokojené klienty. Podle vašich potřeb připravíme program, který bude mít reálný přínos. Potřebujete silný impuls pro stávající kolektiv? Nastavit procesy? Zapracovat na určitém tématu? Umíme to, baví nás to 🙂 Pro firemní týmy do 20 lidí. Na lokalitě a cílech akce se domluvíme po skončení projektu.

To CHCI! Posílám do školky 40 000,-

Firemní trénink

Jsme profesionálové. Soft-skills umíme interaktivně, s individuálním přístupem a praktickým přínosem. Naše metoda je léty a klienty prověřená. Stačí si vybrat téma (komunikace, řešení konfliktů, leadership, sebeřízení, work-life balance, rozvoj talentů, restart firmy, manažerské dovednosti) a my zajistíme obsah. Maximálně pro 12 osob, 2 školící dny. Na lokalitě, termínu a tématu se domluvíme po skončení projektu.

To CHCI! Posílám do školky 40 000,- na JURTU

Firemní filantrop

Chcete přispět dobré věci a zároveň podpořit týmového ducha? Pro vaše zaměstnance uspořádáme program, který přinese nové zážitky, reálnou řemeslnou výzvu s vůní dřeva a dobrý pocit z odvedené práce, která po vás několik let zůstane!
Místo a typ řemeslné či konstrukční práce si domluvíme po skončení projektu.

To CHCI! Posílám do školky 50 000,- na JURTU

Mecenáš školky

Staňte se naším mecenášem a budeme si Vás hýčkat. Na všechny vzdělávací workshopy a slavnosti budete mít V.I.P vstupenku. K tomu nocleh v jurtě se snídaní. A jako třešničku originální dárek od našich dětí.

To CHCI! Posílám do školky 50 000,-

Sponzor školky

Za tento počin Vám nabízíme velkou reklamu na plotě školní zahrady a na webových stránkách. Na workshopech a slavnostech se bude vyjímat reklamní banner. A chcete-li reklamu pro vrtulníky a balóny, můžete mít reklamu i na naší střeše:-)

To CHCI,  posílám do školky 50 000,-