Lidé

… na jejichž nadšení, energii, zkušenostech a vzdělání to celé stojí …

Mgr. et Bc. Lucie Krejčíková, B.A.

Vystudovala Management zdravého životního stylu  a zážitkovou pedagogiku, Psychologii zdraví a nakonec i to Učitelství.  V současnosti končí studium Předškolní pedagogiky, kvůli kterému přerušila doktorské studium Sportovní psychologie se zaměřením na předškolní vzdělávání v přírodě.

Má pestré zkušenosti z Turistického oddílu a zahraničních stáží. Inspiraci čerpá v Prázdninové škole Lipnice a jako lektorka ve vzdělávací společnosti Česká cesta . Vzdělávání a osobnímu růstu se věnuje 8 let. K předškolní pedagogice se dostala skrze své děti.

Mgr. Martina Křížová

Vystudovala českou filologii a filmovou vědu a po letech strávených jazykovými korekturami změnila díky dětem směřování svého života. Od druhého porodu se intenzivně věnuje podpoře žen během těhotenství i šestinedělí jako poporodní dula a laktační poradkyně, několik let organizuje podpůrné skupinky pro maminky s dětmi, a to na různá témata. Nejbližší je jí přístup Naomi Aldortové, jejíž seminář absolvovala, koncepce Respektovat a být respektován manželů Kopřivových a AHA! rodičovství.

 

Mgr. Lukáš Kvapil

Luk, skautskou přezdívkou „Rozum“, mezi bojovníky „Xixao“

Absolvoval  Montessori kurzy pro věk 0-6 let pro praktický život a smyslovou výchovu. Díky synovi umí komunikovat s nedoslýchavými i znakovým jazykem a má jako rodič zkušenost s waldorfským vzděláváním.

Provázení druhých se věnuje od mala jako nejstarší sourozenec z 5, léta jako skautský rádce a vůdce chlapců (ve věku 5-11 let) a 8 let jako otec dcery a syna. Ti ho inspirovali k hledání alternativního vzdělávání až k průvodcovství v lesní školce.

Odpočinek a inspiraci nachází nejradši v samotě a tichu divoké přírody.

Osobní zkušenost s psychoterapií, regresní a kraniosakrální terapií ho nastartovala v trvajícím zájmu o osobní růst a doprovázení všech věkových kategorií i ve vlastním projektu „Dobro-druh“ https://www.facebook.com/DobryDruhLuk/

 

A kdo jsou ti další? … sledujte nás 🙂