Lenka o sobě …

Vyrostla jsem v malé vesnici obklopena Hostýnskými vrchy. Většinu svého dětství jsem strávila venku, a to mi zůstalo dodnes. Už při studiu na SŠ pedagogické v Přerově jsem zjistila, že trávit čas s dětmi mě baví a naplňuje. Později, když jsem absolvovala bakalářské studium obor Speciální pedagogika předškolního věku na UPOL, byla jsem si zcela jistá, že chci být ve společnosti dětí. Zjištění, že lze spojit práci s dětmi a přírodu, to byl pro mě splněný sen.

Proto jsem zde, v Lesní školce Sofisa. Chci sebe i děti vzdělávat obklopena přírodou, protože jedině to mi přijde přirozené a smysluplné.

Ráda maluji, zpívám a hraju na různé nástroje, několik let jsem chodila do ZUŠ na flétnu. Na jaře v roce 2019 jsem absolvovala kurz Respektovat a být respektován, informace a zkušenosti získané během kurzu se snažím vnést do svého života, tedy i do školky. 

Dětem mohu nabídnout empatii a porozumění, své znalosti a zkušenosti, tvořivost, vztah k umění a hravost. Protože si myslím, že dospět neznamená přestat si hrát.